Hakkımızda

Mecem Mekanik Taahhüt Mühendislik Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Tesisat teknolojisi, kalitesi ve verimliliği açısından sektöründe lider kuruluş olmayı hedefleyen, takım ruhuna uygun, konusunda uzman kişilerden oluşan bir kadroya sahip, mükemmel bir dayanışma ve özveri içerisinde, mutlak başarı hedef alınarak kurulmuş bir firmayız.

Doğaya ve insana saygılı çözümler üretmekte, çalışmalarımızda sürekli iyileşme ve gelişimi hedeflemekte, kaliteyi bir anlayış ve yaşam tarzı olarak benimsemekteyiz. Etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde faaliyet göstermekte, uyumlu ve sorumlu yaklaşımlarla müşterilerimize açık ve dürüst davranmaktayız.

Amacımız, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir. Bunun için, tesisat teknolojileri konusundaki teknik ve bilimsel gelişmeleri yakın olarak takip etmekteyiz. Bir projenin, başlangıç, uygulama ve işletmedeki bütün evrelerinde en doğru yönlendirmeler ile verimliliğinin arttırılması ve enerji ekonomisi adına işletme maliyetlerinin düşürülmesi esas amacımızdır.

Mecem olarak doğru zaman ve doğru bilgiyi kullanarak, proje aşamasında teknik bilgi ve destek, satın alma aşamasında satış ve pazarlama, uygulama esnasında taahhüt bilgimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırız.